نشست زیست محیطی شرکت آلومینیوم ایران برگزار شد

72

مهندس مجیدی مدیرعامل ایرالکو:

ایرالکو در عمل به مسئولیت های اجتماعی بالاخص زیست محیطی، اقدامات مؤثری انجام داده است.

روابط عمومی و صنعتی- با حضور مهندس مجیدی مدیر عامل ایرالکو، مهندس زاوشی عضو هیأت مدیره، مهندس بوالحسنی مدیر کارخانه، معاونین، مدیران و دکتر پیراسته مشاور زیست محیطی مدیر عامل ایرالکو و دکتر متصدی مجری پروژه تدوین مطالعات جامع مدیریت زیست محیطی شرکت آلومینوم ایران (EMP وEMS) جلسه ای در روز سه شنبه مورخ ۲۸/۰۳/۹۸ در شرکت آلومینیوم ایران برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مهندس مجیدی ضمن عرض خیرمقدم به حضار در خصوص اقدامات مؤثر ایرالکو در حوزه زیست محیطی توضیحاتی ارائه نمودند. وی ایرالکو را پیشرو در عمل به مسئولیت های اجتماعی بالاخص در حوزه زیست محیطی در راستای نیل به حقوق شهروندی برشمرد و افزود: بنا داریم با اجرای نظام جامع مدیریت زیست محیطی در آینده ای نزدیک، ایرالکو را به عنوان صنعت سبز در استان و کشور معرفی نماییم.

DSC_9302

مدیر عامل ایرالکو افزود: همه ما وظیفه داریم که در راستای حفظ و صیانت از محیط زیست به عنوان یک سرمایه ملی تلاش نماییم و ایرالکو در این زمینه گام های بسیار مثبت و خوبی برداشته است که انشاء ا… با تعاملی که با محیط زیست استان انجام خواهیم داد ابهامات پیش رو را مرتفع خواهیم نمود.

DSC_9309

در ادامه دکتر متصدی استاد دانشگاه و معاون سابق سازمان حفاظت محیط زیست کشور مجری تدوین مطالعات نظام جامع مدیریت زیست محیطی ایرالکو افزود: از اهتمام و حسن نیت مهندس مجیدی مدیر عامل ایرالکو در خصوص موافقت تدوین مطالعات نظام جامع مدیریت زیست محیطی ایرالکو تقدیر و تشکر می نمایم.

وی پنج گام شامل بررسی شرایط موجود تولید و اثرات زیست محیطی؛ مدیریت کنترل و تقلیل اثرات سوء، پایش و اندازه گیری فعالیت های تأثیر گذار بر فاکتور های محیطی( آب، خاک، صدا، هوا، پسماند و …)، آموزش و مشارکت مردمی به منظور جمع آوری نقطه نظرات ذینفعان و ارتقاء آگاهی های عمومی و تخصصی و راهبری سیستم یکپارچه مدیریت زیست محیطی را از عمده محورهای تدوین نظام جامع مذکور برشمرد.

نشست با مهندس میرزایی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان و معاونین ایشان در راستای اخذ نظرات تکمیلی تعامل و همکاری آنان در اجرای نظام مدیریت زیست محیطی ایرالکو از دیگر برنامه ها بود که در سازمان محیط زیست استان برگزار گردید .

DSC_9307

DSC_9308

DSC_9306

DSC_9303