تجلیل از دو تن از جانبازان ایرالکو در هفته کار و کارگر

123

در آستانه ۱۱ اردیبهشت ماه از دو تن از جانبازان محترم شرکت تجلیل به عمل آمد

با حضور مهندس مجیدی مدیر عامل، مهندس آبایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، سرهنگ ربیعی فرمانده بسیج کارگری سپاه روح ا… استان مرکزی، جمعی از مسئولین و مدیران ایرالکو و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در روز دو شنبه مورخ ۹۹/۰۲/۰۸ و در آستانه ۱۱ اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر از حاج احمد حسین خانی و حاج علی تاجی دو تن از جانبازان سرافراز ۷۰ درصد شرکت آلومینیوم ایران تجلیل به عمل آمد.

 

در این مراسم مهندس آبایی افزود: از جانبازان محترم که در زمان جنگ با رشادت و فداکاری حماسه ساز ۸ سال دفاع مقدس بودند و هم اینک در سنگر تولید مشغول جهاد اقتصادی هستند تقدیر و تشکر می نماییم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، شرکت آلومینیوم را پیشرو در ایجاد اشتغال، پرداخت به موقع حقوق و مزایای پرسنل و تولید با کیفیت محصول برشمرد واز زحمات شبانه روزی مهندس مجیدی و همه کارگران شریف ایرالکو در انجام این مسئولیت خطیر و ارزشمند قدردانی نمود.

 

 

در ادامه مهندس مجیدی ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین افزود: همه آحاد جامعه قدردان و مدیون شهدا، جانبازان و ایثارگران هستند و افزود: امنیت، صلابت و اقتدار امروز میهن اسلامی به واسطه رشادتهای این عزیزان به وجود آمده است.

سرهنگ ربیعی فرمانده بسیج کارگری سپاه استان مرکزی افزود: جایگاه و مقام جانبازان و ایثارگران بسیار بالاست و همه ما باید قدرشناس ایثارگری این عزیزان باشیم.

در ادامه آقای عسگری مشاور مدیر عامل و مدیر حراست شرکت آلومینیوم ایران ضمن تقدیر از ایثارگری های جانبازان افزود: در شرایط حساس کنونی کشور ایرالکو مانند نگینی درخشان در صنعت آلومینیوم می درخشد. با توجه به تحریم های ظالمانه استکبار جهانی، تأمین یکساله مواد اولیه، جذب ۷۰۰ نفر از نیروهای ایثارگر، جانباز و پیمانکار، تولید با کیفیت با ظرفیت صد درصدی و پرداخت به موقع حقوق و مزایای پرسنل از اهم اقداماتی است که با مدیریت مدبرانه و هوشمند مهندس مجیدی و تلاش شبانه روزی تمامی کارکنان و کارگران شریف بدست آمده است و ما انتظار داریم که اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، موقعیت استراتژیک ایرالکو را در صنعت آلومینیوم کشور بهتر ترسیم نماید.