نشست مهندس مجیدی مدیرعامل ایرالکو با مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی

234

 

مهندس مجیدی مدیرعامل ایرالکو در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی:

ایرالکو در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در استان پیشتاز است.

  روابط عمومی و صنعتی: نشست مهندس مجیدی مدیرعامل ایرالکو، آقایان عسگری مشاور مدیرعامل و مدیر حراست و عزیزمحمدی مدیر ارتباطات ایرالکو با مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی در روز پنجشنبه مورخه ۹۹/۰۲/۱۸ در دفتر مدیرکل صدا و سیما برگزار گردید.

دبیقی مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی در این نشست، ضمن خیر مقدم و تبیین رسالت سازمان مطبوعش بیان داشت: ما اهل تعامل هستیم و یکی از مأموریت‌ها و وظایف سازمان صدا و سیما، حمایت از صنایع بزرگ و بالتبع، معرفی این صنایع می‌باشد. وی همچنین اظهار داشت: ایرالکو یکی از شرکت‌های بزرگ و تأثیرگذار در صنعت کشور است که نقش اساسی در توسعه پایدار در استان مرکزی و کشور ایفا نموده است.

مهندس مجیدی مدیرعامل ایرالکو نیز علاوه بر ارائه گزارش جامعی از تاریخچه پرافتخار فعالیت شرکت آلومینیوم ایران، به عنوان اولین تولید کننده شمش آلومینیوم در ایران و خاورمیانه، به شرح محصولات ایرالکو، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های تولیدی و اجرای طرح‌های توسعه ای در این شرکت مادر صنعتی پرداخت و افزود: ایرالکو در مقاطع گذشته تا کنون، کارهای بسیار ارزشمندی در خصوص حفظ و صیانت از محیط زیست انجام داده است و علاوه بر ایجاد اشتغال مستقیم و پایدار برای بیش از ۴۷۰۰ نفر، مواد اولیه مورد نیاز بیش از ۱۱۰۰۰ کارخانه و کارگاه در صنایع جانبی و پایین دستی را نیز به صورت مستمر تأمین نموده است و علیرغم تمام مشکلات و تحریم ها، با صد در صد توان، در حال تولید می‌باشد.

وی در ادامه افزود: علاوه بر پیاده سازی منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال جهش تولید، در تولید آثار صنعتی، فرهنگی و اجتماعی با صدا و سیمای مرکز استان نیز؛ آمادگی کامل در یک ارتباط دوسویه و هم‌سنگ وجود دارد.

مدیرعامل ایرالکو در ادامه، عمل به مسئولیت‌های اجتماعی توسط شرکت آلومینیوم ایران را یادآور شد و گفت: ما در حالی‎‌که برای پیشبرد و حفظ تولید با موانع بسیاری روبرو هستیم، نسبت به مسئولیت‌های اجتماعی خویش نیز توجه و اهتمام کامل داشته و داریم. وی پیشتاز بودن ایرالکو در ورزش کارگری در سطح استان و کسب موفقیت‌های پی در پی ورزشکاران این شرکت را نشانه‌ی بارز این امر برشمرد و تإکید نمود: ایرالکو در زمینه توسعه ورزش نیز در استان پرچم دار است و همواره حامی ورزش کارگری و حرفه‌ای بوده‌است.

آقای عسگری مشاور مدیرعامل و مدیر حراست ایرالکو نیز در این جلسه با تأکید بر ظرفیت‌های بالای ایرالکو در زمینه‌های متعدد، خاطر نشان کرد: ایرالکو علاوه بر پیشتاز بودن در صنعت و اشتغال، در زمینه مسائل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی نیز توانمندی‌ها و پتانسیل‌های بسیاری دارد که با تعامل و هم‌فکری با صدا و سیما، می‌توان نتایج ارزشمند و کارهای فاخر و ماندگاری در زمینه‌های مذکور، برای استان مرکزی و کشور تولید و عرضه نمود.